ראשי (1 of 1).jpg

אודותינו

נחום אליעזר קבלני בנין בע"מ, בבעלות מר נחום דורון, הינה חברה קבלנית המתמחה ביזום והקמת פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר ומשרדים ברחבי הארץ ובסטנדרטים בינלאומיים.

במהלך 50 שנות פעילותה חברת נחום אליעזר הקימה מאות פרויקטים בתחומי התמחותה ובעלת סיווג קבלני ג - 5 בלתי מוגבל.  קיבלה אות "רב קבלן" ושותפה בהתאחדות בוני הארץ ואיגוד הקבלנים הארצי. לאורך תקופה זו צברה מוניטין מהמשובחים במשק הישראלי, בזכות סטנדרטים גבוהים ללא פשרות, בנייה איכותית, ורמות ביצוע וגימור מהגבוהות ביותר בענף הנדל"ן.

חוסנה הכלכלי של החברה ויכולת עמידתה בלוחות הזמנים שנקבעו, מעניקים ללקוחותיה תחושת יציבות ואמינות מן הרגע הראשון ולכל משך הפרויקט. החברה מנפיקה ערבויות בנקאיות לכל רוכש. לרוכשים תהיה הערת אזהרה בטאבו שתבטיח את זכויותם בנכס.

ליווי אישי וצמוד בכל השלבים. צעד אחר צעד, החברה שמה דגש על הנחיית לקוחותיה בתהליך רכישת הנכס- החל מתכנון וביצוע שינויים תכנוניים בהתאמה לצרכים אישיים, סיוע בלקיחת משכנתאות, ועד מסירת הנכס במועד.
הלקוחות נהנים מאחריות מלאה על הנכס גם בשנים שלאחר האכלוס.
מנהלי החברה וחברי ההנהלה מעורבים באופן אישי בכל תהליכי התכנון, הבנייה, הפיקוח והשיווק מתייחסים וקשובים לפרטים הקטנים ביותר.
כל אלה מבטיחים ביצוע מקצועי ומדויק  תוך עמידה בלוח זמנים מוקפד.

אנשים מצוינים מלווים את עשיית החברה ובהם מהנדסים, אדריכלים ובעלי מקצוע מהמובילים במשק, בניצוחם אנו ממשיכים מסורת של בניה איכותית וקפדנית שהיא עדות ללקוחות חוזרים רבים.

Technicians at Work
Crane Scaffolding 2
נחום .jpg

נחום אליעזר

מייסד החברה זכרונו לברכה.

רוחו הישרה, הקפדנית והמקצועית הם אבני היסוד בפעילות החברה. 

ערכי ליבה

סטנדרטים גבוהים

הפרויקטים שלנו דוגלים במצוינות, ברגע שתעברו לידם תבינו, החל משלבי הבניה הקפדניים והמסודרים שמבוצעים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר וכמובן שבגמר הפרויקט, אין ספק שהתבצע פה משהו אחר. ירידה לפרטים הקטנים ובקרתם של אנשי החברה על התהליכים בפרויקט – מבטיחים זאת.

לוחות זמנים

לוח זמנים מדויק ומתוכנן היטב כפי שסוכם הוא בסיס המוניטין של חברת נחום אליעזר קבלני בניין. עמידה בזמנים מאפשרת לנו ליצור את הביטחון עבור לקוחותינו וכיוצא בכך להקפיד על תהליכי עבודה יעילים ומסונכרנים בחברה ומחוצה לה.

אמינות

האמינות הינה בבסיס לכל פעילות. חברת נחום אליעזר קבלני בניין, מביטה לעבר 50 שנים של עמידה בהתחייבויות ומשוכנעת כי מערכות יחסים בתוך הארגון ומחוצה לו, המושתתות על אמינות, על מהימנות, על יושר אישי ועל דיוק, יבטיחו את ההצלחה והכבוד של כולנו. חוסנה הכלכלי של החברה מאפשר ללקוחותיה את הביטחון הנדרש לכספם.

שנים של ניסיון לימדו כי לקוחות מרוצים ומטופלים הם הבסיס לצמיחת המוניטין של חברת נחום אליעזר קבלני בניין. בתפיסתנו הבניין הוא ביתם והלב של לקוחותינו וככזה נרצה שיקבלו את הטוב ביותר ולשביעות רצונם. כמות הלקוחות החוזרים לרכוש מאיתנו הם עדות ניצחת לכך. השירות מתבסס על ביצוע איכותי של הבניין, המלווה במענה מקצועי, אמין ומהיר ללקוח. עובדי החברה מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שירות מעולה

שותפים עסקיים